Diamante wear -hip-hopowy look

We współczesnym świecie istnieje wiele subkultur. Każda z nich różni się między sobą. Cechą wyróżniającą daną subkulturę na tle innych jest oczywiście ubiór.

Hip-hop jest subkulturą, w której styl ubierania się jest bardzo charakterystyczny
Styl hip-hop wyróżnia się luźnymi spodniami, dużymi bluzami. Chodzi o to, by ubrania były za duże. Najbardziej wyróżniają się spodnie do kolan lub wąskie, ale takie, które nie będą utrudniać ruchu w tańcu. Nie ma jednak w tym stylu sztywnych zasad. Każdy może do szerokich spodni dorzucić coś od siebie.

Styl hip hop – inspiruje się muzyką
Są to ludzie zdecydowani, posiadają swoje zasady i nie boją się mówić o niech głośno. Na rynku istnieje kilka marek produkujących ubrania w tym stylu. Jedną z nich jest diamante wear. Firma powstała w 2009 roku w Polsce i produkuje polskie ubrania. Postawiła na jakość. Każde ubranie jest szyte z najwyższą starannością. Jakość i solidność wykonania to główne atuty tej marki. Diamante jest skierowane dla osób konkretnych, które wiedzą czego chcą. Nadruki na bluzach czy koszulkach są inspirowane życiem. Marka współpracuje z największymi sławami hop-hopowymi w Polsce, jak Bonson, Tede, Wdowa, Zeus, Miuosh, Solar/Białas, Kajman, Golin, Rover, Justyna Kuśmierczyk, Bob  RR Brygada, Dondi, TOMB, Buczer, Szuwar, TuszNaRękach,

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *