Dostępne rodzaje czapek na zimę

zimowa czapka - młodzieżowy stylMimo, że zimy w Polsce nie należą do tych łagodnych, to wciąż na ulicach widzi się wiele osób nieużywających tego elementu zimowej garderoby. Choć jak wiadomo najwięcej ciepła ucieka przez głowę, wiele osób nie chce zakładać czapki ze względu na niemodny wygląd lub niszczenie ciężko stylizowanej fryzury.

Polacy powinni zdać sobie sprawę, że narażanie naszej głowy na częste zmiany temperatur i zimne podmuchy wiatru, powoduje częste przeziębienia, a w dłuższej perspektywie czasu przewlekłe choroby. Na szczęście na rynku nie brakuje różnych propozycji wielu producentów (zobacz np. czapki na Preorder.pl), dlatego nie powinno być problemu z wyborem czegoś odpowiedniego nawet dla osób, które zapierają się przed czapką rękami i nogami.

Piękna smerfetka

Czapki zimowe wykonane w tym stylu cechują się dość luźnym splotem, zapewniając nam dużą wentylację. Jej luźny koniec pozwala na całościowe schowanie nawet bardzo długich włosów. Jest to dobra propozycja szczególnie dla kobiet i osób noszących dredy.

Popularna uszatka

Świetna czapka zakrywająca większy obszar głowy wraz z uszami, zapewniając nam doskonałą ochronę przed zimnem. Mnogość dostępnych modeli, pozwala na jej używanie przez mężczyzn jak i kobiety.

Czapki z pomponem

Mimo że kiedyś były uważane za lekki „obciach”, to dziś powraca z prawdziwym pozytywnym uderzeniem. Wiele ciekawych pomysłów proponowanych przez projektantów zimowej mody pozwala, na wykorzystanie jej w kreacjach sportowych, jak i codziennych. Obowiązkowa propozycja dla ludzi z dużym poczuciem humoru i dystansem do swojej osoby.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Czapki i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *