Gang Albanii muzyka i ubrania

Gang Albanii to zespół, który został założony przez rapera Popka. Po odniesieniu sukcesów w branży muzycznej, Gang Albanii wypuścił na rynek linię ubrań w stylu hip-hop.

Ubrania Gangu Albanii wzorowane są na  kulturze hip-hop, a także sportach ekstremalnych. Wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, o ciekawych printach, żywych kolorach. Swoją jakością nie odbiegają od ubrań sprowadzanych zza granicy. Niekrępujące ruchów luźne ubrania, wygodne obuwie oraz zdecydowane kolory to cechy charakterystyczne dla tej marki.

Kolekcja ubrań Gangu Albanii zawiera modele zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Poszczególne elementy stylu hip hop dobrze wyglądają także w damskich stylizacjach, jak np. noszone do szpilek luźne spodnie dresowe.

Modną stylizacją hip hopową są także spodnie z obniżonym krokiem. W połączeniu z kobiecym topem odsłaniającym brzuch wyglądają super modnie. Do tego sportowe obuwie, oraz dodatki w postaci czapeczki lub błyszczącej biżuterii.

Kolekcja męska również stwarza wiele możliwości ciekawych stylizacji. Spodnie bojówki mogą być jednolite lub wielokolorowe, w różnych rozmiarach. Koszulki czy też podkoszulki w modnych męskich kolorach, a także wszelkie gadżety, nieodzowne w tego rodzaju stylizacjach są dostępne w profesjonalnych skateshopach lub online.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *