Krągłe pośladki

O biustonoszach typu push-up słyszał chyba każdy z nas. Teraz przyszła pora na majtki tego typu. Dzięki nim w kilka sekund zyskamy pośladki idealne. Bez konieczności żmudnych ćwiczeń, bez żadnej diety.

Jak wybrać majtki typu push-up?
Po pierwsze musimy sprawdzić czy silikonowe wkładki zostały wszyte w majtki. Jeśli nie to to zrezygnujmy z zakupów. Wkładki powiększające pośladki zawsze muszą być przytwierdzone na stałe w innym przypadku mogłaby po prostu wypaść.

Drugą istotną kwestia jest wielkość sylikonowych wkładek. Nie mogą one być zbyt duże. Możemy sobie pozwolić na maksymalnie dwa do trzech centymetrów powiększenia. Jeśli zdecydujemy się na większe wkładki uzyskamy karykaturalny wygląd i narazimy się na śmieszność.

Wreszcie po trzecie rozmiar. Rozmiar majtek typu push-up musi odpowiadać rozmiarowi bielizny jaki nosimy na co dzień. A zatem panie noszące 40 powinny kupić majtki w  rozmiarze L. Dlaczego? Ten typ bielizny musi być dobrze dopasowany do naszej sylwetki. Zbyt ciasne majtki podkreśla każdy mankament naszego ciała, natomiast te zbyt obszerne po prostu nie spełnią swojej roli… Dlatego zanim zdecydujemy się na zakup takich majtek warto je wcześniej przymierzyć. Kupując bieliznę modelująca warto zainwestować w produkty dobrej jakości. Nie są one tanie, ale mamy pewność że nasza bielizna posłuży nam co najmniej przez kilka sezonów…

Kiedy można nosić majtki push-up?
Ten typ bielizny możemy nosić praktycznie codziennie. Pod warunkiem, że czujemy się w nim komfortowo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *