Moda młodzieżowa

Dzisiejsza młodzież to bardzo ciekawa grupa społeczna. Bardzo różnią się od pokolenia swoich rodziców, wychowanych na zupełnie innych zasadach. Młodzi ludzie dzisiaj są o wiele bardziej pewni siebie i świadomi swoich potrzeb – nawet jeśli chodzi o swoje modowe wybory. Coraz częściej wymagają oni, by ubrania przez nich noszone były nie tylko modne, ale i wykonane z dobrej jakości materiałów. Są przedstawicielami szeroko pojętego nurtu mody ulicznej.

Filozofia mody ulicznej
Wszystko to dlatego, że moda streetwearowa doskonale symbolizuje to, co pociąga młodych ludzi – wolność, nonszalancję i odrobinę buntowniczego ducha.

Moda uliczna to jedyna kategoria mody, której tak właściwie nie da się zdefiniować. Wszystko to dlatego, że każdy interpretuje ją na swój własny sposób, wybierając ubrania, które oddają jego charakter i osobowość. Streeatwear to tolerancja dla odmienności i poszanowanie dla tego, że każdy jest inny.

Dodatki streetwearowe
Dodatki w modzie ulicznej bardzo często są podstawą całej stylizacji. Przewieszona przez ramię torba listonoszka świetnie pasuje nawet do najprostszych zestawów, a przy tym jest praktyczna. Oprócz toreb listonoszek, wielbiciele stylu ulicy często stawiają na wygodne plecaki, bądź zawieszane na biodrach nerki.

Nie ma mody ulicznej bez czapek – zazwyczaj są to zwyczajne bejsbolówki, jednak niemal równie często młodzi ludzie sięgają po zwykłe, nasuwane głęboko na czoło bawełniane czapki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *