Ubrania w stylu hip-hop

Hip- hop pojawił się już na początku lat 70-tych w południowym Bronksie czyli w mało popularnej, czarnej dzielnicy Nowego Jorku. To właśnie w tym miejscu raperzy, breakdancerzy czy grafficiarze utworzyli coś na kształt własnej i niepowtarzalnej kultury. Swoją przynależność do grupy manifestowali między innymi poprzez odpowiednio dobrane ubrania.

Dziś hip-hop to również pewien styl życia. Mnóstwo młodych osób identyfikuje się z tą kulturą manifestując swoje wyzwolone, ale dość jasno sprecyzowane poglądy. Najważniejszy jest jednak bez wątpienia ich luzacki styl bycia oraz bunt przeciwko szarej i smutnej rzeczywistości.

Wiele młodych osób nosi modną odzież Turbokolor, aby pokazać, że identyfikuje się z kulturą streetową. Ubrania, dla których inspiracją jest miasto i muzyka hip-hop są z reguły komfortowe w noszeniu, a jednocześnie kolorowe i wzbogacone o szalone akcenty. Łączą w sobie aktualna modę, klasykę oraz codzienny pragmatyzm. Spodnie Turbokolor świetnie nadają się np. do jazdy na deskorolce w parku, do pracy albo nawet na randkę. Wszystko zależy od tego z czym się je zestawi. Warto jednak pamiętać, że ubrania w stylu hip-hop to po prostu kapitalne połączenie szczerego entuzjazmu, młodzieńczej fantazji oraz inspiracji z życia codziennego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *